Betonová dlažba

dlažby »
 

Přejete si okolí svého domu upravit pokládkou dlažby? Naše společnost Petr Blažek pro vás ráda provede pokládku dlažby, kterou vám můžeme nabídnout jako komplexní službu, tzn. včetně dodání potřebných materiálů a součástí dlažby, jako jsou obrubníky, palisády a případně svahové nebo plotové tvarovky pro překonání větších výškových předělů.
Svým klientům nabízíme širokou škálu barev a tvarů betonové dlažby.

Betonová dlažba se během posledních pár let stala oblíbeným způsobem, jak si upravit a zároveň zkrášlit prostor před vlastním domem nebo firemními prostory.
Využití betonové dlažby je skutečně všestranné. Je možné s ní vyplnit prostor pro chodníky, příjezdové trasy k domu, garáže, soukromé parkoviště, dvory, vjezdy, dopravní komunikace i vnitřní prostory hal, např. skladové prostory.
 

Betonová dlažba, pokládka dlažby

Betonová dlažba má mnoho typů, rozměrů, tvarů a barev. Všechny tyto dlažby ale mají společné to, že jednotlivé dlaždice do sebe navzájem zapadají a tím vytváří souvislou plochu a různé obrazce.
S námi nemusíte přemýšlet, jaká betonová dlažba je pro vás vhodná, jaký způsob pokládky zvolit a jaká podkladová vrstva bude ta nejlepší. V rámci našeho komplexního balíčku se o všechny tyto činnosti postaráme za vás.
 

Zásady a postup při pokládce dlažby

Pro samotnou pokládku dlažby je nutné dodržovat všechny normy a předpisy výrobců, zejména vhodnou skladbu podkladních vrstev štěrkového lože. Důkladné zhutnění všech vrstev a správné vyspádování dlážděného krytu zaručí volný odvod srážkové vody a bezproblémové užívání dlážděné plochy a v neposlední řadě i její dlouhoudživotnost.
Kvalitní provedení spodní stavby zaručí bezproblémovou pokládku betonové dlažby.

Naše společnost vám zajistí projektovou dokumentaci k pokládce, připraví správné podloží, kvalitně dlažbu položí vč. precizního vyspárování křemičitým pískem a poskytne vám garanci na odvedenou práci.

Máte-li zájem o pokládku dlažby nebo chtěli byste pro začátek získat více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy, ať už pomocí kontaktních údajů na našich internetových stránkách nebo osobně.